Opłatek i zabawa około sylwestrowa 30 grudnia 2017

30 grudnia spotkaliśmy się na opłatku, po którym bawiliśmy się około sylwestrowo.

https://photos.app.goo.gl/5PMHutksTm1hu6nZ2

Udostępnij

Andrzejki 2017

W tym roku na zabawie andrzejkowej bawiliśmy się w Restauracji "Słoneczna". Dużym zaangażowaniem wykazali się Marysia, Ala i Leszek - dzięki Ich działaniom koszt udało się obniżyć. DZIĘKUJEMY.

A zabawy .andrzejkowe to dzieło Czesia i Jego zespołu. Było bardzo miło i wesoło. RÓWNIEŻ DZIĘKUJEMY.

https://photos.app.goo.gl/QQMEznY3hAOmrSOv1

 

Udostępnij

Akcja kotylion

Włączyliśmy się w przygotowania obchodów 11 listopada - prace ręczne przy produkcji kotylionów . Pracujących przy kotylionach było dużo więcej niż na zdjęciach, ale za późno zostały zrobione zdjęcia (część klubowiczów już nas opuściło). A całość prac pod kierunkiem Bogny Latawiec (UTW)., Za 1,5 godziny 115 kotylionów


https://photos.app.goo.gl/9vMfRGbKV0xi33KJ3

Udostępnij

Pamiętamy ...

W listopadowy słoneczny czas odwiedziliśmy ś.p. Danusię, Alę, Helenkę i Danusię ..... "Niech odpoczywają w pokoju wiecznym ....". A potem rozmowy, wspólny obiad, wspólnie miło spędzony czas. Jak dobrze, że mamy siebie :)

https://photos.app.goo.gl/QGOo3NNsIziD4v972

Udostępnij

Wycieczka w Beskidy Śląskie

 

W dniach 28 sierpnia do 2 września 46 osobowa grupa nie tylko klubowiczów była w Beskidach Śląskich. Noclegi i nie tylko były w Villi Barbara Centrum Zdrowia i Rehabilitacji http://villabarbara.pl/.

Decyzją Pana Prezydenta Lucjusza Nadbereżnego otrzymaliśmy dofinansowanie transportu. Pan Prezydent życzył nam: "Pięknych wspólnych chwil".

Życzenia Pana Prezydenta spełniły się. Villa Barbara okazała się wspaniałym miejscem. Super pokoje, super jedzonko, przemiła obsługa. A co najważniejsze. Po raz pierwszy w naszych wyjazdach byliśmy w Centrum Zdrowia i Rehabilitacji, gdzie każdy mógł skorzystać z ćwiczeń w wodzie, na sali i dwóch zabiegów odpowiednich dla swoich potrzeb. A że oprócz pobytu w Villi mieliśmy bogaty program zwiedzania okolic, Panie z Rehabilitacji robiły wszystko, żeby nikomu żaden zabieg nie przepadł. Ponadto bardzo blisko Villi była tężnia solankowa, z której wycieczkowicze chętnie odwiedzali.

A zwiedziliśmy

  • Jaworze
  • w Żywcu Muzeum Browaru, Muzeum Miniatur w Parku, Pałac Habsurgów …
  • w Wiśle Rezydencję Prezydentów, skocznię Małysza i obejrzeliśmy Małysza z białej czekolady,, ,
  • w Ustroniu  wyjechaliśmy kolejką na Czantorię
  • a w drodze powrotnej melexami Kraków, kościół Mariacki i Podziemie Sukiennic.

Były też dwa razy tańce w kręgu i grill.....

W sumie bardzo udany wyjazd. Chciałoby się powtórzyć .... daleko ....., ale może.....

Galeria zdjęć

https://photos.app.goo.gl/3ULF2CF25j8vyup42

Udostępnij

Jubileusz 10 lecia za nami

Uroczystości związane z naszym Jubileuszem 10 lecia za nami.

Tak jak było w zaproszeniach, Jubileusz  składał się z kilku części. 17 go czerwca eucharystia w intencji tych co odeszli i w intencji nas żyjących. Bardzo miłe było dla nas to, że we mszy uczestniczyło dużo zaproszonych gości.

Druga część odbyła się 18 go w gościnnych progach SDK. Były wspomnienia o tych co już odeszli od nas, prezentacja multimedialna o tym co w ciągu tych 10 lat działo się w Klubie, a także prezentacje taneczne, scenki teatralne w wykonaniu klubowiczów. Ale gościliśmy też zespół śpiewaczy Jargocianie z Jarocina i Kabaret Entuzjaści z UTW z Krosna i chór Gaude Vitae z SDK, który wywodzi się z Klubu „Promyk”. Oni również zaprezentowali na scenie swoje talenty.

Cieszymy się bardzo, że tak dużo osób zechciało z nami świętować nasz Jubileusz. Dziękujemy za obecność i życzenia władzom miasta i powiatu, władzom Stowarzyszenia „Pokój i Dobro” z pierwszym Prezesem Stanisławem Ciskiem. Dziękujemy również przedstawicielom wszystkich środowisk senioralnych.

A ostania część obchodów, to świetne spotkanie taneczne w Dworze Olimp.

Część obchodów w SDK była w całości nagrywana przez Telewizję „Stella”. Wkrótce będą płyty, o które prosili już goście z Jarocina i Krosna i inne osoby.

Jeszcze raz wszystkim za obecność i każde dobre słowo dziękujemy.

https://goo.gl/photos/upRZq5acGrFkxjdVA

Udostępnij

Dzień Matki w Klubie

Dzięki Czesiowi i Staszkowi przeżyliśmy chwile wspomnień, chwile wzruszenia słuchając wierszy i piosenek o mamie, której większość z nas już nie ma obok siebie. Dziękujemy za te miłe chwile.

https://goo.gl/photos/Zs2KoX77eHJQKPAn7

Udostępnij

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa 25 lutego w Dworze Olimp.

Zabawa już za nami. Jedzonko pyszne, obsługa super. Do tańca po raz pierwszy (u nas) przygrywał wspaniale Marianek.

Zdjęcia można obejrzeć klikając w poniższy link.

https://goo.gl/photos/cqLXrrq1WFPfPGNo6

Udostępnij

Wystawa "Michałowski"

22 lutego wybraliśmy się do Muzeum. W ostatnich dniach ekspozycji wystawy zdążyliśmy zobaczyć dzieła artysty Piotra Michałowskiego, posłuchać o Jego życiu i Jego dziełach. Tych wiadomości dostarczył nam Pan Marek Wiatrowicz. DZIĘKUJEMY.

https://goo.gl/photos/FKx1DSCYFjiX81eE6

Udostępnij

Walentynki w Klubie 2017

Za sprawą kilkoro klubowiczów tradycji stało się zadość. Było piękne wydarzenie Walentynkowe. Nie wszystkim było dane oglądnąć i niech żałują (łącznie z autorką tego wpisu). Miało być nagranie .... może będzie?

A na razie zdjęcia: ... Są już i filmiki. Zdjęcia i filmiki w galerii ....

 https://goo.gl/photos/t7Pr7nKFsHLL6afs7

Udostępnij

Klubowy Dzień Babci i Dziadka 2017

25 stycznia kilkoro klubowiczów pod przewodnictwem Czesia przemieniło się we wnuczki i wnuczków (dorosłych i eleganckich) i złożyło życzenia obecnym babciom i dziadkom. Było miło, i wesoło. Dziękujemy.

https://photos.google.com/share/AF1QipMD0BQ7jn2YeJZzH6XIMGtcjfSgiM3GP9lNKrsX_AbaNQOB9lYIl8Pnv0tBJpPBNw?hl=pl&key=LXJLbFhzQXJhOWNzTHh4SWJ5cUVjaW5IRUZHR2NR

Udostępnij

Opłatek klubowy

Tym razem na  klubowym opłatku spotkaliśmy się 7 stycznia. To było bardzo miłe spotkanie tym bardziej, że mieliśmy przerwę w cotygodniowych spotkaniach. Złożyliśmy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem, posłuchaliśmy okolicznościowych refleksji (ale i żartobliwych), pośpiewaliśmy kolędy. A wszystko było "okraszone" pysznym obiadem i ciachem.

Szkoda tylko, że nie byliśmy wszyscy. Niektórzy pochorowali się (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia), a inni ... nie wiemy.

Więcej zdjęć

https://photos.google.com/share/AF1QipM7Ru_7OMweWXcPDaWgQvAJo6wFVyXvxUgF22o-CavjXBvAqUQFy7BGKMTM7gzEZA?hl=pl&key=RmVrTHZxS1Z6enFfWFhEVjhiRlpIdlI1V3piM25B

 

Udostępnij

Copyright 2014 Klub Seniora "Promyk"