Spotkanie w Karczmie Zacisze w Jastkowicach 30 lipca 2020

30 lipca w ramach zadania dofinansowanego z Gminy Stalowa Wola pn. „Wspieranie działań na rzecz osób w wieku emerytalnym” – realizowanego przez Stowarzyszenie Pokój i Dobro – spotkaliśmy się po kilkumiesięcznej przerwie w Karczmie „Zacisze” w Jastkowicach. Spotkanie było bardzo wyczekiwane przez część naszych klubowiczów i nie tylko. Część miała obawy i nie dołączyła. Spotkanie było na otwartym powietrzu, był dokonany pomiar temperatury uczestnikom spotkania. Właściciel zadbał o środki do dezynfekcji. Zadbał też o to, że komarów nawet nie widzieliśmy.

A uczestnicy??? Byli bardzo zadowoleni, że wreszcie spotkaliśmy się, że mogliśmy porozmawiać, że mogliśmy potańczyć.

Żeby zobaczyć zdjęcia należy kliknąć w zdjęcie poniżej.

Fotorelacja: https://photos.app.goo.gl/kmMowF4Bm2KfJesBA

Facebook