Zabawa około sylwestrowa 29.12.2019

Tradycją już się stało, że bawimy się około sylwestrowo. Tym razem było to 29 grudnia w Restauracji Słoneczna. Razem z klubowiczami bawiili się goście, niektórzy już od wielu lat bywalcy naszych zabaw. Dziękujemy uczestnikom za wspaniałą wspólną zabawę.

Opłatek klubowy 18 grudnia 2019

Jak co roku spotkaliśmy się przed świątecznie, by podsumować rok, złożyć sobie życzenia, pośpiewać kolędy. Tym razem było to w Restauracji Stal.

Andrzejki 30 listopada 2019

Tradycji musiało się stać zadość.Więc bawimy się "andrzejkowo" w Restauracji Stal.

A te  trzy jednakowo ubrane??? To przedstawicielki Promyków w Zespole Tanecznym UTW Stalowianki. Jest nas w tym zespole aż 8. Powstał z naszej inicjatywy i stanowimy jak na razie jego trzon. A te stroje to do walca zatańczonego w projekcie realizowanym przez MDK pn. Odeon. Nasze wejście w tych strojach na zabawę wywołało uśmiechy i zaciekawienie :).

Warsztaty florystyczne grudzień, pażdziernik, kwiecień 2019

W ramach zadania zleconego i dofinansowanego  przez Gminę Stalowa Wola odbyły się w kwietniu, październiku i grudniu warsztaty florystyczne. W każdej edycji udział wzięło ok. 30 osób, nie tylko klubowiczów.

Wspominamy Tych co odeszli 6 listopada 2019

Z naszego grona na przestrzeni ostatnich lat odeszło już kilka osób. Tych co są pochowani na miejscowym cmentarzu odwiedzamy w listopadzie. Jak widać na zdjęciach było nas na prawdę dużo. Byli też nowi klubowicze, którzy nie znali tych osób. Jest to piękny zwyczaj i na pewno będzie kontynuowany. Po modlitwie za nasze koleżanki i kolegów udaliśmy się na wspólny obiad, by cieszyć się tym, że jesteśmy, jesteśmy razem, by wspólnie spędzać czas, by dzielić się naszymi radościami, ale i smutkami.

Copyright 2014 Klub Seniora "Promyk"